Odpolední kurzy

 

Předškolní plavecký výcvik dětí od 4 do 7 let

 Předškolní plavecký výcvik dětí od 4 do 7 let: Informacni_letak_-_predskolni_plavecky_vycvik
Do tohoto kurzu je možné se přihlásit od 15. 12. 2018 pouze online.

Všeobecné pokyny pro tyto kurzy: Všeobecné pokyny

Pokyny a datumy pro pondělní kurzy: Předškolní výcvik – datumy1
Pokyny a datumy pro úterní kurzy: Předškolní výcvik – datumy2
Pokyny a datumy pro středeční kurzy: Předškolní výcvik – datumy3
Pokyny a datumy pro čtvrteční kurzy: Předškolní výcvik – datumy4

PŘIHLÁSIT DO TĚCHTO KURZŮ SE BUDETE MOCI V SEKCI „ONLINE REGISTRACE“, která bude aktivní od 15. 12. 2018 od 00:00 hodin (najdete ji na horní liště vpravo vedle odkazu KONTAKTY). Každý kurz má 35 míst. Po naplnění příslušného kurzu se již nelze do daného dne přihlásit = hlášení registrace uzavřeny). Pokud se budete po registraci do kurzu chtít odhlásit (např. z důvodu nemoci či zranění atd.), je třeba zavolat na číslo 605529810 – Martin Háj a tam se odhlásit telefonicky – následně budete ze seznamu daného dne smazáni. Pro jakékoliv jiné informace můžete volat totéž číslo. Všechno ostatní  co je třeba znát a vědět je v pokynech ke stažení. Registrace bude ukončena v úterý dne 10. 2. 2019 ve 8:00 hodin.

Zdokonalovací plavání žáků 1. – 9. tříd

Začátek kurzu zdokonalovacího plavání v 2. pololetí  školního roku 2018/19 bude 18. 2. 2019 (pondělí) a 20. 2. 2019 (středa).

Zdokonalovací plavání žáků 1. – 9. tříd:  Informační leták – zdokonalovací plavecký výcvik

Všeobecné pokyny pro tyto kurzy: Všeobecné pokyny1

Zde je nutné si stáhnout přihlášku do těchto kurzů, kterou je třeba dopředu vyplnit a odevzdat ji již vyplněnou při placení na první hodině kurzu. Přispěje to ke zrychlení Vašeho odbavení při vyřizování vstupních formalit na první hodině. Pokud budete chodit pouze 1x týdně (Po nebo St) stáhněte a vyplňte si přihlášku1, pokud budete chodit 2x týdně (Po + St) stáhněte a vyplňte si přihlášku2.

Přihlášky k vyplnění ke stažení: Přípravka – přihláška1 ; Přípravka – přihláška2

PŘIHLÁSIT DO TĚCHTO KURZŮ SE BUDETE MOCI V SEKCI „ONLINE REGISTRACE“, která bude aktivní od 15. 8. 2018 od 00:00 hodin (najdete ji na horní liště vpravo vedle odkazu KONTAKTY). Každý kurz má 65 míst. Po naplnění příslušného kurzu se již nelze do daného dne přihlásit = hlášení registrace uzavřeny). Pokud se budete po registraci do kurzu chtít odhlásit (např. z důvodu nemoci či zranění atd.), je třeba zavolat na číslo 605529810 – Martin Háj a tam se odhlásit telefonicky – následně budete ze seznamu daného dne smazáni. Pro jakékoliv jiné informace můžete volat totéž číslo. Všechno ostatní  co je třeba znát a vědět je v pokynech ke stažení. Registrace bude ukončena dne 10. 2. 2019 v 8:00 hodin.

ZÁJEMCE MUSÍ JAKÝMKOLIV ZPŮSOBEM UPLAVAT 25 M (PŘEPLAVAT BAZÉN SMJ JIHLAVA NA DÉLKU). PŘED ZAČÁTKEM KURZU V 1. POLOLETÍ JE TŘEBA VYPLNIT PŘIHLÁŠKU DO KURZU (Přihláška1 = jen na pondělí či středu nebo Přihláška 2 = na pondělí a středu). PŘIHLÁŠKU SI STÁHNĚTE (1x), VYPLŇTE ÚDAJE, PODEPIŠTE A VEMTE S SEBOU NA PRVNÍ HODINU PLAVECKÉHO VÝCVIKU. VYPLNĚNOU A PODEPSANOU PŘIHLÁŠKU ODEVZDÁTE PŘI PLACENÍ KURZOVNÉHO. PŘIHLÁŠKU JIŽ NEMUSÍ VYPLŇOVAT TEN, KDO PLAVAL 1. POLOLETÍ A BUDE V KURZU POKRAČOVAT VE 2. POLOLETÍ.  VŠE POTŘEBNÉ SI PŘEČTĚTE VE VŠEOBECNÝCH POKYNECH A NA INFORMAČNÍM LETÁKU.

Zde informační leták ke všem kurzům a aktivitám na jaro 2019:

plavecké kurzy - jaro 2019